Odrůdy

Všechny odrůdy
Údaje o odolnosti jsou pouze informativní. V každém případě je nutné minimálně před květem a po odkvětu provést preventivní postřik proti houbovým chorobám. Pro pěstování odolných odrůd bez postřiků je nutné ideální počasí, což ve většině ročníků není.

1- kievský

Super novinka, extra raná, velmi atraktivní, červená, s velmi velkým hroznem a velmi velkou bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Adalmina ES 6-16-30

Moštová raná bílá odrůda vhodná na výrobu ekologicky čistých vín, s velmi vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Agát Donský

Stolní raná modrá odrůda s velkým hroznem i bobulí s vysokou odolností mrazu a dostatečnou chorobám.

podrobné informace

Aivaz

Raná modrá stolní odrůda s velkými hrozny atraktivními velkými bobulemi s chutí muškátu se zvýšenou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Ajuta

Stolní velmi raná novinka atraktivní fialové barvy, s velkým hroznem a bobulí, s výbornou muškátovou chutí, velkou odolností chorobám.

podrobné informace

Aksinja

Nová velmi raná atraktivní odrůda jantarové barvy s velmi velkým hroznem a bobulí s velmi příjemnou harmonickou chuti s muškátovým tónem. Odrůda je téměř bez semen, která nevadí při konzumaci. Odrůda má vysokou odolnost mrazu i chorobám.

podrobné informace

Aladdin

Velmi raná atraktivní stolní růžová odrůda s velkými hrozny a bobulemi zajímavého tvaru a chuti s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Alden

Univerzální fialová raná odrůda se středně velkým hroznem a velkou bobulí, s velmi vysokou odolností mrazu a chorobám. Odrůdu lze použít jako konzumní hrozen nebo i na víno.

podrobné informace

Alešenkin

Velmi raná stolní atraktivní žlutá odrůda s velkými hrozny, chutnými pěkně vybarvenými bobulemi, s vysokou úrodností a zvýšenou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Ali - Baba

Stolní atraktivní červenofialová odrůda s velkými hrozny a bobulemi s muškátovou chutí, se zvýšenou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Aljoša Popovič

Stolní super novinka žluté barvy ultraraného zrání s velmi velkým hroznem a bobulí výborné chuti s tóny muškátu, s velkou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Alta

Stolní velmi raná žlutá odrůda s velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Altair

Stolní velmi atraktivní červená velmi raná super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí, s velkou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Alvika

Stolní velice atraktivní fialová velmi raná super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné harmonické chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Ametyst Novočerkasskij (ll-13-6-2)

Stolni atraktivní červená odrůda s velkými hrozny a bobulemi s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Aristokrat, A -1-1.

Stolní velmi raná velmi atraktivní růžová novinka s velmi velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám. Hrozny mohou dlouho viset na keři bez ztráty kvality.

podrobné informace

Armani

Stolní velmi atraktivní velmi raná fialová novinka s velmi velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Arni

Stolní super raná žlutá atraktivní novinka s velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Artek

Stolní velice atraktivní žlutorůžová velmi raná super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné harmonické chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Asja

Nová raná velmi atraktivní fialová odrůda s velmi velkým hroznem i bobulí, se zvýšenou odolností mrazu a chorobám. Odrůda je vhodná pro všestrané využití. Pro přímí konzum doporučuji mírné podtržení z důvodu brzké stráty kyselinky, chuť pak bývá nevyvážená.

podrobné informace

Atamanskij ( Keša x Ataman Pavljuk )

Nová stolní velmi atraktivní červenofialová raná odrůda s velmi velkým hroznem a bobulí, výborné odrůdové chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám. Odrůda není napadána vosami.

podrobné informace

Attica

Bezsemenná stolní velmi raná modrá odrůda s velkým hroznem a bobulí, s dostatečnou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Azalia

Velmi raná stolní atraktívní růžová odrůda s velkými hrozny a bobulemi výborné chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám..

podrobné informace

Bajkonur

Stolní nová velmi atraktivní červenofialová velmi raná odrůda s velmi velkým hroznem a bobulí ovocité, harmonické chuti. Odrůda nepraská a není napadána vosamí, má vysokou odolností mrazu a chorobám.Palčikové bobule až 5 cm.

podrobné informace