Odrůdy

Všechny odrůdy
Údaje o odolnosti jsou pouze informativní. V každém případě je nutné minimálně před květem a po odkvětu provést preventivní postřik proti houbovým chorobám. Pro pěstování odolných odrůd bez postřiků je nutné ideální počasí, což ve většině ročníků není.

1- kievský

Super novinka, extra raná, velmi atraktivní, červená, s velmi velkým hroznem a velmi velkou bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Adalmiina ES 6-16-30

Moštová raná bílá odrůda vhodná na výrobu ekologicky čistých vín, s velmi vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Adler

Stolní raná novinka atraktivní jantarové barvy s velkým hroznem a velmi velkou bobulí s výbornou chutí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Admiral

Stolní raná modrá novinka s velmi velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Ajuta

Stolní velmi raná novinka atraktivní fialové barvy, s velkým hroznem a bobulí, s výbornou muškátovou chutí, velkou odolností chorobám.

podrobné informace

Alešenkin

Velmi raná stolní atraktivní žlutá odrůda s velkými hrozny, chutnými pěkně vybarvenými bobulemi, s vysokou úrodností a zvýšenou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Ali - Baba

Stolní atraktivní červenofialová odrůda s velkými hrozny a bobulemi s muškátovou chutí, se zvýšenou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Ametyst Novočerkasskij (ll-13-6-2)

Stolni atraktivní červená odrůda s velkými hrozny a bobulemi s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Amos

Stolní nová atraktivní modrá velmi raná odrůda s velmi velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a zvýšenou chorobám.

podrobné informace

Anastasja

Bezsemenná středně raná růžovofialová universální odrůda s velkými hrozny, s bobulemi atraktivní barvy, s velmi vysokou mrazuodolností a vysokou odolností houbovým chorobám

podrobné informace

Antonij Velikij

Stolní velmi atraktivní raná žlutozelená odrůda s velmi velkým hroznem a bobulí, s vysokou cukernatostí a s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Aristokrat, A -1-1.

Stolní velmi raná velmi atraktivní růžová novinka s velmi velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám. Hrozny mohou dlouho viset na keři bez ztráty kvality.

podrobné informace

Armani

Stolní velmi atraktivní raná fialová novinka s velmi velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Arni

Stolní super raná žlutá atraktivní novinka s velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Atamanskij ( Keša x Ataman Pavljuk )

Nová stolní velmi atraktivní červenofialová raná odrůda s velmi velkým hroznem a bobulí, výborné odrůdové chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám. Odrůda není napadána vosami.

podrobné informace

Atos

Stolní nová atraktivní modrá velmi raná odrůda s velmi velkým hroznem i bobulí, s vysokou odolností mrazu chorobám.

podrobné informace

Attica

Bezsemenná stolní velmi raná modrá odrůda s velkým hroznem a bobulí, s dostatečnou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Augusta

Moštová modrá odrůda vhodná pro výrobu ekologicky čistých vin, vyniká vysokou odolností mrazu a chorobám. Ve víně lze najít tóny muškátu. Odrůda je vhodná pro výrobu stolních a dezertních vín. V dobrých ročnících lze pěstovat i bez chemické ochrany.

podrobné informace

Bajkonur

Stolní nová velmi atraktivní červenofialová velmi raná odrůda s velmi velkým hroznem a bobulí ovocité, harmonické chuti. Odrůda nepraská a není napadána vosamí, má vysokou odolností mrazu a chorobám.Palčikové bobule až 5 cm.

podrobné informace

Baltika ( Chasanský sladký )

Moštová velmi raná modrá odrůda vhodná pro ekologické pěstování s vysokým obsahem vitamínu C. Víno je velice extraktivní s ovocitými tóny višně a muškátu. Má velmi vysokou odolnost mrazu a chorobám.

podrobné informace

Bažena

Stolní nová žlutá atraktivní velmi raná odrůda s velmi velkým hroznem a bobulí s výbornou odrůdovou chutí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Beloje Čudo

Stolní velmi raná zelenožlutá odrůda s velkými hrozny a bobulemi s chutí muškátu, s vysokou odolností mrazu a vysokou chorobám.

podrobné informace

Beževij

Stolní bílá středně raná odrůda s velkým hroznem a bobulí neutrální chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Blek Grand

Stolní atraktivní středně raná modrá novinka s velkými hrozny a velmi velkými bobulemi s velmi vysokou odolností mrazu a dostatečnou chorobám

podrobné informace